Make your own free website on Tripod.com

Category: 10-11 D

Final

Waltz
Cpl# A B C D E F G 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7 Result Names Club City
99 3 3 5 5 5 7 6



5 --- --- 5 Denisov Boris - Halfin Tal Kohavei haRikud Ashkelon
100 5 6 6 1 6 3 5



4(14) 7 --- 6 Vakhnin Daniel - Nerst Sharon Gratzia Ashdod
101 6 4 3 4 3 6 7


4(14) --- --- --- 4 Panasiuk Vladislav - Berman Tali Bravo Beer Sheva
102 4 5 7 6 2 2 4


4(12) --- --- --- 3 Akhazarian Artem - Dayan Tali Bravo Beer Sheva
103 2 1 2 7 1 4 2
5 --- --- --- --- --- 2 Shtifman Dani - Molchanov Liora Bravo Beer Sheva
104 1 2 1 3 4 1 1 4 --- --- --- --- --- --- 1 Izakson Eric - Sokol Sana Elvin club Rishon leZion
105 7 7 4 2 7 5 3



4(14) 4 --- 7 Zvenitzki Tomer - Peisahov Fler Gratzia Ashdod


Tango
Cpl# A B C D E F G 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7 Result Names Club City
99 4 4 4 5 2 7 7


4(14) --- --- --- 5 Denisov Boris - Halfin Tal Kohavei haRikud Ashkelon
100 5 6 7 2 6 4 4



4(15) --- --- 6 Vakhnin Daniel - Nerst Sharon Gratzia Ashdod
101 3 3 2 4 1 6 5

4 --- --- --- --- 3 Panasiuk Vladislav - Berman Tali Bravo Beer Sheva
102 6 7 3 7 4 3 3


4(13) --- --- --- 4 Akhazarian Artem - Dayan Tali Bravo Beer Sheva
103 2 1 6 6 3 2 2
4 --- --- --- --- --- 2 Shtifman Dani - Molchanov Liora Bravo Beer Sheva
104 1 2 1 3 5 1 1 4 --- --- --- --- --- --- 1 Izakson Eric - Sokol Sana Elvin club Rishon leZion
105 7 5 5 1 7 5 6



4(16) --- --- 7 Zvenitzki Tomer - Peisahov Fler Gratzia Ashdod


Quick step
Cpl# A B C D E F G 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7 Result Names Club City
99 4 2 6 4 4 7 6


4(14) --- --- --- 6 Denisov Boris - Halfin Tal Kohavei haRikud Ashkelon
100 5 7 7 2 7 6 5




4 --- 7 Vakhnin Daniel - Nerst Sharon Gratzia Ashdod
101 3 4 2 5 1 5 7


4(10) --- --- --- 4 Panasiuk Vladislav - Berman Tali Bravo Beer Sheva
102 7 6 3 7 2 3 4


4(12) --- --- --- 5 Akhazarian Artem - Dayan Tali Bravo Beer Sheva
103 2 1 5 6 3 2 2
4 --- --- --- --- --- 2 Shtifman Dani - Molchanov Liora Bravo Beer Sheva
104 1 5 1 3 5 1 1 4 --- --- --- --- --- --- 1 Izakson Eric - Sokol Sana Elvin club Rishon leZion
105 6 3 4 1 6 4 3


5 --- --- --- 3 Zvenitzki Tomer - Peisahov Fler Gratzia Ashdod


Vien Waltz
Cpl# A B C D E F G 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7 Result Names Club City
99 6 1 7 5 6 7 7




4 --- 7 Denisov Boris - Halfin Tal Kohavei haRikud Ashkelon
100 4 7 4 2 7 3 6


4 --- --- --- 4 Vakhnin Daniel - Nerst Sharon Gratzia Ashdod
101 5 6 6 4 1 6 2



4 --- --- 6 Panasiuk Vladislav - Berman Tali Bravo Beer Sheva
102 7 5 2 7 3 2 5



5 --- --- 5 Akhazarian Artem - Dayan Tali Bravo Beer Sheva
103 2 2 3 6 5 4 4


5 --- --- --- 3 Shtifman Dani - Molchanov Liora Bravo Beer Sheva
104 1 3 1 3 4 1 1 4 --- --- --- --- --- --- 1 Izakson Eric - Sokol Sana Elvin club Rishon leZion
105 3 4 5 1 2 5 3

4 --- --- --- --- 2 Zvenitzki Tomer - Peisahov Fler Gratzia Ashdod


Cha-Cha-Cha
Cpl# A B C D E F G 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7 Result Names Club City
99 3 3 6 5 3 7 3

4 --- --- --- --- 3 Denisov Boris - Halfin Tal Kohavei haRikud Ashkelon
100 7 7 7 1 6 2 4




4 --- 7 Vakhnin Daniel - Nerst Sharon Gratzia Ashdod
101 5 6 3 7 2 6 5



4(15) --- --- 5 Panasiuk Vladislav - Berman Tali Bravo Beer Sheva
102 6 5 5 6 5 3 6



4(18) --- --- 6 Akhazarian Artem - Dayan Tali Bravo Beer Sheva
103 4 1 4 4 4 4 7


6 --- --- --- 4 Shtifman Dani - Molchanov Liora Bravo Beer Sheva
104 1 2 1 3 1 1 1 5 --- --- --- --- --- --- 1 Izakson Eric - Sokol Sana Elvin club Rishon leZion
105 2 4 2 2 7 5 2
4 --- --- --- --- --- 2 Zvenitzki Tomer - Peisahov Fler Gratzia Ashdod


Samba
Cpl# A B C D E F G 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7 Result Names Club City
99 2 3 6 6 5 7 5



4(15) --- --- 7 Denisov Boris - Halfin Tal Kohavei haRikud Ashkelon
100 7 5 7 1 6 3 4



4(13) --- --- 5 Vakhnin Daniel - Nerst Sharon Gratzia Ashdod
101 5 4 3 3 2 6 7


4 --- --- --- 4 Panasiuk Vladislav - Berman Tali Bravo Beer Sheva
102 6 7 5 7 4 2 3



4(14) --- --- 6 Akhazarian Artem - Dayan Tali Bravo Beer Sheva
103 4 6 4 5 3 4 2


5 --- --- --- 3 Shtifman Dani - Molchanov Liora Bravo Beer Sheva
104 1 1 1 4 1 1 1 6 --- --- --- --- --- --- 1 Izakson Eric - Sokol Sana Elvin club Rishon leZion
105 3 2 2 2 7 5 6

4 --- --- --- --- 2 Zvenitzki Tomer - Peisahov Fler Gratzia Ashdod


Rumba
Cpl# A B C D E F G 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7 Result Names Club City
99 3 2 5 7 5 7 6



4(15) --- --- 7 Denisov Boris - Halfin Tal Kohavei haRikud Ashkelon
100 6 5 7 2 2 4 5



5 --- --- 5 Vakhnin Daniel - Nerst Sharon Gratzia Ashdod
101 5 3 1 3 4 6 7


4(11) --- --- --- 3 Panasiuk Vladislav - Berman Tali Bravo Beer Sheva
102 7 7 6 5 3 3 3



4(14) --- --- 6 Akhazarian Artem - Dayan Tali Bravo Beer Sheva
103 4 6 4 6 7 2 2


4(12) --- --- --- 4 Shtifman Dani - Molchanov Liora Bravo Beer Sheva
104 1 4 3 4 1 1 1 4 --- --- --- --- --- --- 1 Izakson Eric - Sokol Sana Elvin club Rishon leZion
105 2 1 2 1 6 5 4
4 --- --- --- --- --- 2 Zvenitzki Tomer - Peisahov Fler Gratzia Ashdod


Jive
Cpl# A B C D E F G 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7 Result Names Club City
99 3 1 5 5 5 7 6



5 --- --- 5 Denisov Boris - Halfin Tal Kohavei haRikud Ashkelon
100 6 7 7 2 3 4 5



4 --- --- 6 Vakhnin Daniel - Nerst Sharon Gratzia Ashdod
101 5 2 3 4 2 6 7


4(11) --- --- --- 4 Panasiuk Vladislav - Berman Tali Bravo Beer Sheva
102 7 6 6 7 1 3 3




5 --- 7 Akhazarian Artem - Dayan Tali Bravo Beer Sheva
103 4 4 4 6 6 2 2


5 --- --- --- 2 Shtifman Dani - Molchanov Liora Bravo Beer Sheva
104 1 3 2 3 4 1 1
4 --- --- --- --- --- 1 Izakson Eric - Sokol Sana Elvin club Rishon leZion
105 2 5 1 1 7 5 4


4(8) --- --- --- 3 Zvenitzki Tomer - Peisahov Fler Gratzia Ashdod


Total
Cpl# W T Q VW CH S R J Total Result Names Club City
99 5 5 6 7 3 7 7 5 45 6 Denisov Boris - Halfin Tal Kohavei haRikud Ashkelon
100 6 6 7 4 7 5 5 6 46 7 Vakhnin Daniel - Nerst Sharon Gratzia Ashdod
101 4 3 4 6 5 4 3 4 33 4 Panasiuk Vladislav - Berman Tali Bravo Beer Sheva
102 3 4 5 5 6 6 6 7 42 5 Akhazarian Artem - Dayan Tali Bravo Beer Sheva
103 2 2 2 3 4 3 4 2 22 2 Shtifman Dani - Molchanov Liora Bravo Beer Sheva
104 1 1 1 1 1 1 1 1 8 1 Izakson Eric - Sokol Sana Elvin club Rishon leZion
105 7 7 3 2 2 2 2 3 28 3 Zvenitzki Tomer - Peisahov Fler Gratzia Ashdod


Letter Judge Name
A Grinevich Saulius
B Katzman Felix
C Ragutzky Ganna
D Shustin Galina
E Vaiman Evgeny
F Vaiman Lusi
G Zdanovsky Alexy